Аржентина победи с 3:2 Русия в зрелищна контролна среща, която се игра на стадион „Локомотив” в Москва.

Домакините поведоха изненадващо в 17-та минута, когато Семшов направи добър пробив и нахлу в наказателното поле на Аржентина, след което простреля Мариано Андухар за 1:0.

„Гаучосите” успяха да изравнят резултата в 45-та минута, когато Габриел Хайнце подаде към Серхио Агуеро, който с прецизен далечен удар прати топката в мрежата на Акинфеев.

Още в първата минута на второто полувреме влезлите като резерви Папа и Лисандро Лопес направиха отлична комбинация и последният премина през двама защитници на Русия и вкара за 1:2.

Аржентина стигна до трети гол в срещата в 60-та минута, когато Агуеро подаде на Хесус Датоло, който премина през Колодин и за трети път простреля Акинфеев.

В 78-та минута Роман Павлюченко стреля от пряк свободен удар, след което топката рикошира в Лопес и се озова в мрежата на влезлия през второто полувреме Хуан Пабло Карисо.