Амкар Перм на Георги Пеев, Мартин Кушев и Захари Сираков отпадна от турнира за Купата на Русия, след като загуби у дома от Москва в среща-реванш от 1/8-финалите на надпреварата.

Домакините поведоха в 15-та минута, след като Савин се разписа, но минута по-късно Семак изравни. В 19-та минута Москва постигна пълен обрат в резултата с попадение на Бракамонте. 10 минути след това отново Савин стопи преднината на гостите. Бариентос донесе победата за Москва в 86-та минута. Тримата българи започнаха като титуляри за своя отбор и играха цели 90 минути.

Първият мач между двата отбора завърши с класическа победа на Москва. Така с общ резултат 6:2 от двете срещи столичани се класират за ¼-финалите на турнира.