Нападателят на Интер Адриано се завърна подобаващо в бразилския футбол, отбелязвайки и двата гола за новия си тим Сао Пауло при победата с 2:1 над Гуаретингета в първия кръг на местния шампионат.

Голмайсторът, който ще играе в Бразилия като преотстъпен до месец декември вкара и двете си попадения през втората част. Освен, че вкара двата гола за 5-кратните шампиони на Бразилия, Адриано се отличи и с няколко запомнящи се пробива, както и чудесни изпълнения на свободни удари.

Тимът на Гуаретингета поведе изненадващо с гол в 22-ата минута. Веднага след почивката Адриано изравни след прекрасен удар от границата на наказателното поле, а в 75-ата минута донесе трите точки за своя тим от свободен удар.