Преотстъпеният от Интер на Сао Пауло нападател Адриано изглежда вече намира себе си и отбеляза два за своя тим при победата с 2:1 над чилийския Аудакс Италиано в среща от груповата фаза на Копа Либертадорес.

Гостите поведоха с гол на чилийския национал Карлос Виянуева, но с два гола на Адриано в 74-ата и 84-ата минути шампионът на Бразилия Сао Пауло обърна мача.

В среща от Група 2Хуан Себастиан Верон изведе Естудиантес до победа с 2:1 като гост на уругвайския Данубио.

Бившият звезда на Лацио, Интер и Манчестър Юнайтед демострира великолепна форма, като изравни резултата в 60-ата минута от дузпа.

Четири минути преди края Малката вещица асистира на Енцо Перес за победното попадение за Естудиантес.

Аржентинците измъкнаха трите точки, макар че цели 65 минути играха с човек по-малко заради втори жълт и червен картон на защитника Агустин Аяла.

На легендарния стадион Маракана тимът на Флуминензе разгроми с 6:0 аржентинския Арсенал в среща от Група 8, която беше и първият бразило-аржентински сблъсък в тазгодишното издание на турнира.

Додо вкара два гола за Флуминензе, а по веднъж се разписаха Тиаго Невеш, Габриел, Вашингтон и Сисеро.