Адриано вкара 10-ия си гол за сезона и донесе победата на Фламенго с 1:0 над Коринтианс в среща от 18-ия кръг на бразилското първенство.

Бившият нападател на Интер пропусна няколко стопроцентови положения, преди да се разпише в 60-а минута на Маракана в сблъсъка между два от най-популярните бразилски отбори. Фламенго е на 8-о място, докато Коринтианс е 11-и.

Коринтианс, който бе без суперзвездата Роналдо, който е със счупена ръка, няма победа в последните 5 мача.

Шампионът Сао Пауло победи втория в таблицата Гояс с 3:1 и се изкачи на четвърто място в класирането на 5 точки след лидера Палмейрас, който има мач по-малко.

Сао Пауло стартира слабо в първенството, но в последните 8 мача няма загуба и навакса изоставането си.

Коритиба уволни старши треньора си Рене Симоеш след домакинската загуба с 1:3 от Крузейро. Загубата остави Коритиба на незавидното 18-о място в класирането. Рене Симоеш е 24-ият треньор, който губи работата си в Бразилия този сезон.