Вратарят на Севиля Андрес Палоп е под въпрос за срещата-реванш от ¼-финалите на турнира за Купата на УЕФА срещу Тотнъм. Стражът на андалусците получи контузия в крака по време на мача с „шпорите” в четвъртък, завършил с победа за испанците – 2:1.

Отборът очаква резултатите от медицинския преглед, за да се установи, колко сериозно е мускулното разкъсване. Ако има само разтежение 33-годишният играч ще пропусне мача срещу Расинг Сантандер от Примера Дивисион в неделя, но най-вероятно ще бъде готов за двубоя на „Уайт Харт Лейн” в четвъртък. В случай, че травмата е по-сериозна, вратарят няма да пътува до Лондон.

„Може би е възможно да ускоря възстановителния процес, но трябва да получим повече информация за контузията. Искам да съм в кондиция и да помогна на отбора в този момент”, каза Палоп.