Уест Хем дръпна с пет точки на Саутхeмптън на върха в класирането на Чемпиъншип, след като срази на своя "Ъптън парк" местния съперник Милуол с 2:1.

"Чуковете", които паднаха изненадващо от Ипсуич с 1:5 през седмицата, записаха 17-ти успех за сезона във второто ниво на английския футбол след попадения на Карлтън Коул и Уинстън Рийд. За "лъвовете", които продължават да нямат победа като гост над Уест Хем в лигата и които са точно над зоната на изпадащите, се разписа Лиъм Тротър.

Интересното е, че домакините взеха днешната победа, след като играха почти 80 минути с човек по-малко, тъй като още в 9-та минута бе изгонен Кевин Нолан за грубо нарушение.

Момчетата на Сам Алърдайс вече имат актив от 56 точки след мача си от 29-ия кръг.

szólj hozzá: West Ham vs Milwall 2:1 Goals