Невероятен гол на Майнор Фигероа помогна на Уигън да спечели точка и да направи 2:2 при гостуването си на Стоук Сити в среща от Висшата лига на Англия.

Бързомислещият хондураски защитник вкара пряк свободен удар от половина на Уигън пред слисания поглед на стража на "грънчарите" Томас Сьоренсен в 73-та минута. Попадението приличаше на гола, който Дейвид Бекъм вкара от собственото си поле за Манчестър Юнайтед срещу Уимбълдън през 1996 година.

Емерсън Бойс откри с глава за Уигън в 15-та минута, но Тунджай изравни за домакините в 37-та минута за 1:1. Фигерое вкара шедьовъра си в 73-та минута, но Райън Шоункрос направи 2:2 в 74-та минута. Уигън можеше да спечели мача, но звездата на гостите Родалега пропусна дузпа в 90-та минута.