Суиндън върна изгонения вратар Вигору
Суиндън върна изгонения вратар Вигору

Вратарят Лорънс Вигору ще продължи да играе за Суиндън като преотстъпен от Ливърпул, след като се извини за обидата, нанесена срещу ръководството на втородивизионния тим.

Както е известно, той закъсня за тренировка и беше глобен с 50 британски лири, които обаче плати с 5000 пенита и беше изгонен от клуба.

"Лорънс ще се завърне. Той съжалява за случилото се и знае много добре, че постъпката му не е правилна. Лорънс дори влезе в съблекалнята и се извини не само на треньорите, но и на своите съотборници. Той попита дали го искат обратно и всички бяха единодушни, че проблеми няма да има. Лорънс е талантлив млад вратар и е важно да се поучи от грешките си, за да се развива", заяви мениджърът на Суиндън - Марк Куупър.

21-годишният страж има девет мача за Суиндън от началото на сезона в Чемпиъншип. Той най-вероятно ще пази и в предстоящия мач на втородивизионния тим срещу Блекпул.