Програма на Премиърлийг за сезон 2015/2016

 източник: Gulliver/Getty Images

източник: Gulliver/Getty Images

Програма на Премиърлийг за сезон 2015/2016

1 кръг

8 август, 14:45 часа

Манчестър Юнайтед – Тотнъм

8 август, 17:00 часа

Борнемут – Астън Вила

Евертън – Уотфорд

Лестър – Съндърланд

Норич – Кристъл Палас

8 август, 19:30 часа

Челси – Суонси

9 август, 15:30

Арсенал – Уест Хем

Нюкасъл – Саутхемптън

9 август, 18:00

Стоук – Ливърпул

10 август, 22:00 часа

Уест Бромич – Манчестър Сити

 

2 кръг

14 август, 21:45 часа

Астън Вила – Манчестър Юнайтед

15 август, 14:24 часа

Саутхемптън – Евертън

15 август, 17:00 часа

Съндърланд – Норич

Суонси – Нюкасъл

Тотнъм – Стоук

Уотфорд – Уест Бромич

Уест Хем – Лестър

16 август, 15:30 часа

Кристъл Палас – Арсенал

16 август, 18:00 часа

Манчестър Сити – Челси

17 август, 22:00 часа

Ливърпул – Борнемут

 

3 кръг

22 август, 14:45 часа

Манчестър Юнайтед – Нюкасъл

22 август, 17:00 часа

Кристъл Палас – Астън Вила

Лестър – Тотнъм

Норич – Стоук

Съндърланд – Суонси

Уест Хем – Борнемут

23 август, 15:30 часа

Уест Бромич – Челси

23 август, 18:00 часа

Евертън – Манчестър Сити

Уотфорд – Саутхемптън

24 август, 22:00 часа

Арсенал – Ливърпул

 

4 кръг

29 август, 14:45 часа

Нюкасъл – Арсенал

29 август, 17:00

Астън Вила – Съндърланд

Борнемут – Лестър

Челси – Кристъл Палас

Ливърпул – Уест Хем

Манчестър Сити – Уотфорд

Стоук – Уест Бромич

29 август, 19:30 часа

Тотнъм – Евертън

30 август, 15:30 часа

Саутхемптън – Норич

30 август, 18:00 часа

Суонси – Манчестър Юнайтед

 

5 кръг

12 септември, 14:45 часа

Евертън – Челси

12 септември, 17:00 часа

Арсенал – Стоук

Кристъл Палас – Манчестър Сити

Норич – Борнемут

Уотфорд – Суонси

Уест Бромич – Саутхемптън

12 септември, 19:30 часа

Манчестър Юнайтед – Ливърпул

13 септември, 15:30 часа

Съндърланд – Тотнъм

13 септември, 18:00 часа

Лестър – Астън Вила

14 септември, 22:00 часа

Уест Хем – Нюкасъл

 

6 кръг

19 септември, 14:45 часа

Челси – Арсенал

19 септември, 17:00 часа

Астън Вила – Уест Бромич

Борнемут – Съндърланд

Нюкасъл – Уотфорд

Стоук – Лестър

Суонси – Евертън

19 септември, 19:30 часа

Манчестър Сити – Уест Хем

20 септември, 15:30 часа

Тотнъм – Кристъл Палас

20 септември, 18:00 часа

Ливърпул – Норич

Саутхемптън – Манчестър Юнайтед

 

7 кръг

26 септември, 14:45 часа

Тотнъм – Манчестър Сити

26 септември, 17:00 часа

Лестър – Арсенал

Ливърпул – Астън Вила

Манчестър Юнайтед – Съндърланд

Саутхемптън – Суонси

Стоук – Борнемут

Уест Хем – Норич

26 септември, 19:30 часа

Норич – Челси

27 септември, 18:00 часа

Уотфорд – Кристъл Палас

28 септември, 22:00 часа

Уест Бромич – Евертън

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 

Англия