Вчера завърналият се във Висшата лига на Англия - Ипсуич, трябваше да преглътне драматична загуба с 3:4 в гостуването на Брентфорд. Със сигурност най-зле след мача се е чувствал защитникът на "трактористите" Хари Кларк, който си отбеляза  автогол, направи дузпа и получи червен картон. Той вкара топката в собствената си мрежа в добавеното време на първата част, малко след почивката направи дузпа, а в 69-ата минута бе изгонен за втори жълт картон. Така 23-годишният юноша на Арсенал повтори негативното постижение на полския защитник на Саутхемптън - Ян Беднарек от февруари 2021-ва в мач срещу Манчестър Юнайтед.

След първия половин час Ипсуич водеше с 2:0, но в края на първата част допусна два бързи гола, а малко след почивката Мбуембо даде аванс на Бентфорд от дузпа. В 86-ата минута гостите изравниха, но дълбоко в добавеното време отново Мбуембо донесе успеха на "пчеличките".