Уулвърхемптън победи като гост Шефилд Уензди с 1:0 в първи двубой от 22-ия кръг на Чемпиъншип. Победното попадение за "вълците" реализира Рубен Невес в 34-ата минута на двубоя.

Двата тима се захапаха здраво още през първата част, а перфектния удар на Невес в 34-ата минута изведе "вълците" напред в резултата. Той се разписа с далечен удар, пращайки кълбото точно до страничната греда на вратаря на съперника.

През втората част въпреки опитите на двата тима да стигнат до попадение, това така и не се случи и Уулвс спечели 3 точки, с които се утвърди на първото място с актив от 51 точки и аванс от 7 пред Кардиф, който е с мач по-малко.

"Кукумявките" останаха и с човек по-малко в 85-ата минута на срещата, след като Морган Фокс получи втори жълт картон и съотборниците му доиграха мача с намален състав. Шефилд Уензди е на 15-ото място с 27 точки.