Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп отново бе атракция за зрителите на стадиона и пред телевизионните екрани при гостуването на Саутхемптън в сряда вечер в турнира за Купата на Лигата в Англия.

Ливърпул победи с 6:1, а германецът пак влезе в кадър с начина, по който реагира на последните две попадения за своя тим.

Юрген Клоп така се зарадва на гола, с който Джордан Айб направи 5:1 в 72-ата минута, че дори прегърна очакващия смяна Джордан Хендерсън, който също вдигна победоносно ръка.

В 86-ата минута Клопо направи учудена физиономия при третия гол на Дивок Ориги в мача, който оформи солидния резултат на "Сейнт Мерис". Очевидно дори самият германец бе впеатлен от страхотната продукция на своите играчи.