Уулвърхемптън победи с 2:1 Фулъм в английското първенство по футбол с попадения на защитниците Раян Аит-Нури и Нелсон Семедо, благодарение на което "вълците" се изкачиха на осмо място в класирането с точка пред Нюкасъл и една зад Уест Хем.

Фулъм пък остана на 12-а позиция с 35 точки и е с цели 14 над чертата на изпадащите.

Домакините отбелязаха първото попадение в 52-та минута, когато алжирският национал Аит-Нури вкара от близко разстояние след подаване на Марио Лемина. Семедо увеличи преднината на Уулвс 15 минути по-късно с мощен шут от границата на наказателното поле, а Фулъм пропиля няколко отлични положения до утешителния гол на Алекс Иуоби в добавеното време.

Мачът завърши 2:1 и така Уулвс останаха непобедени срещу Фулъм като домакини от над четири десетилетия.