Уотфорд и Евертън не се победиха в мач от 36-ия кръг на английската Висша лига. Двата тима завършиха 0:0, въпреки че не липсваха голови ситуации.

След половин час игра Антъни Гордън си освободи пространство, за да засече центриране, но ударът му от точката на дузпата бе изключително неточен и прелетя високо над напречната греда.

В края на първата част Самюел Калу "върна услугата" с неточен изстрел от пряк свободен удар.

В 62-ата минута Демарай Грей изпусна най-добрата възможност за гол, след като стерля встрани от лявата греда.

До края на мача "карамелите" дадоха всичко от себе си да спечелят трите точки, но без успех. Така момчетата на Франк Лампард остават 16-и, вече с 36 пункта, докато Уотфорд е предпоследен с 23 точки.