Отборът на Уотфорд победи с 2:0 като гост Уокинг в мач от третия кръг на ФА Къп и се класира в следващата фаза на състезанието.

Уотфорд успя да се справи със съпротивата на шестодивизионния тим с два гола дело на Уил Хюз и Трой Дийни.

Осмият във временното класиране във Висшата лига поведе с гол в 13-ата минута. Негов автор бе Уил Хюз, който реализира с хубав изстрел с левия кръг и даде преднина на своя тим.

Уотфорд имаше още възможности за попадение като в 19-ата минута Айзък Съксес не успя да преодолее стража на Уокинг. В 22-ата минута и ортугалецът Куина пробва мерника си към вратата на домакините, но не сполучи.

Том Клевърли пък удари греда в 36-ата минута след чудесно изпълнение.

Адалберто Пенаранда застраши вратата на домакините с изстрел в 55-ата минута, а малко по-късно Армани Литъл опита удар в атака за Уокинг.

Трой Дийни покачи на 2:0 в 74-ата минута на двубоя и така даде комфортен афанс на Уотфорд, който нямаше проблеми да задърши преднината си до края на мача.