Елитният Уест Хем продължава напред в турнира „Карабао Къп”, след като стигна до пълен обрат като гост на АФК Уимбълдън, побеждавайки го с 3:1.

„Чуковете” губеха в резултата до 63-ата минута, след като Джо Пиджо изведе домакните напред във втората минута. Четвърт час по-късно обаче Родни Макдоналд бе изгонен, след като си бе изкарал жълт картон пет минути по-рано и с втори жълт от съдията Робинсън продължи към съблекалните в 18-тата минута.

Маурисио Пелегрини пусна Фелипе Андерсон през втората част, а бившето острие на Лацио раздвижи играта на лондончани и достави подаване в 63-ата минута към Иса Диоп, който с мощен изстрел изравни – 1:1.

В 83-ата пък Анджело Огбона оформи пълния обрат на „Кингсмедоу”, след като бе оставен да отиграе леко центрирана топка след корнер и за втори път опъна мрежата  на Том Кинг.

Остана време и за Хавиер Ернандес да се разпише във вратата на домакините, след като мексиканецът бе точен в даденото продължение от съдията.