Десният бек на Ливърпул Трент Александър-Арнолд отговори индиректно на мениджъра на Тотнъм Жозе Моуриньо, който след мача между двата отбора заяви, че по-добрият отбор е загубил.

„Мърсисайдци“ спечелиха дербито на върха с гол на Роберто Фирмино в 90-ата минута. Въпреки че основно се защитаваше, Тотнъм имаше две чудесни възможности да поведе в началото на втората част. Двата отбора удариха и по една греда при резултат 1:1.

Gulliver/GettyImages
47 снимки

Моуриньо обаче бе на мнение, че неговият тим е имал по-чистите ситуации и е трябвало да спечели. Юрген Клоп обаче не се съгласи с него.

Същото стори и Трент Александър-Арнолд, който използва социалните мрежи, за да влезе в тази дискусия с Моуриньо. Бранителят го направи по оригинален начин, публикувайки снимка на отбора с радостта от победния гол и коментар, който гласи: