Нискоразредният Питърбро опази малка частица от честта си в мача с Лестър, след като стигна поне до почетно попадение в битката от четвъртия кръг за ФА Къп. Малко преди изтичането на час от началото на двубоя резултатът беше намален на 1:3.

Автор на попадението за тима от Лига 1 беше Андрю Хюз в 57-та минута. Той се разписа от воле, след като топката беше отклонена към него след един корнер. И отправи незабавно удар към вратата.

Кълбото мина през краката на трима играчи - негов съотборник, защитник на Лестър и вратаря, за да се оплете в мрежата за 1:3. Макар и да се знаеше крайният победител, феновете определено се израдваха.

Как се стигна до това попадение, можете да видите от картината в прикаченото видео.