Фулъм взе ценен успех с 1:0 над Хъдърсфийлд в двубой между два тима, намиращи е се зоната на изпадащите във Висшата лига.

В двубоя от 20-ия кръг на шампионата на "Крейвън Котидж" единственото попадение падна в добавеното време на втората част. Тогава сръбският нападател Александър Митрович (91') донесе успеха на своите след страхотна контраатака. Малко преди това Камара пропусна дузпа за домакините (83').

Фулъм - Хъдърсфийлд

източник: Gulliver/GettyImages

След този успех "котиджърс" вече са а 18-ти с 14 точки, докато "териерите" се закотвят на последното място с 10 т.

Хъдърсфийлд бе по-активен отбор през първата част, но не успяха да стигнат до нито едни чисто голово положени. Митрович опита няколко удара с глава, но му липсваше точност.  В 62-та минута сърбинът засече с глава центриране на Рийм, но Льосл изби.

Девет минути преди края Льов блокира с ръка удар на Камара, което донесе дузпа за Фулъм. Самият Камара стреля, но ударът му бе слаб и Льосл спаси.

В добавеното време на двубоя Митрович донесе победата на домакините, завършвайки пас на Райън Сесньон след контраатака. Това бе негов първи си гол в последните седем мача.

Фулъм - Хъдърсфийлд 1:0

1:0 Александър Митрович 91'