Скънторп пропусна пореден шанс и записа шесто равенство в последните си девет мача, след 1:1 при гостуването на Оксфорд в английската Лига 1.

Амбициите на Скънторп постепенно се стопяват, като тимът няма победа близо два месеца.

Първото полувреме премина под доминацията именно на гостите, а още в 12-та минута Айвън Тоуни откри резултата.

Скънторп удари и греда в 24-та минута, а почти веднага след това реферът Дарън Дрисдейл не отсъди дузпа в тяхна полза за игра с ръка на голлинията. В края на полувремето арбитърът не зачете и тяхно попадение.

Нещата сериозно се промениха след почивката, а в 55-та минута бе дадена дузпа за нарушение на Джордан Кларк, макар и малко спорно

срещу Джонатан Обика.

Джеймс Хенри изравни от бялата точка за Оксфорд. Домакините можеха да направят и пълен обрат до края, но се задоволиха с ремито.