Антъни Тейлър е станал доброволец в Националната здравна служба, подкрепяйки семейството си по време на пандемията причинена от коронавируса. По професия футболният съдия е надзирател в затвор, а сестра му е лекар. Реферът от Висшата лига обясни решението си пред Скай Спортс:

„Това са уникални обстоятелства. Моята сестра е много ангажирана, тя е на първа линия. Това е най-малкото, което бих могъл да направя, като знам с какво се справя и как се чувства. Повечето от нас, които могат да предложат малко от своето време, за да помогнем за облекчаване работата на лекарите, трябва да го направим“, каза Тейлър.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google