Българският национал Илия Груев влезе като резерва при загубата на своя Лийдс с 1:2 като гост на Престър. Срещата беше от 24-ия кръг на Чемпиъншип.

Дефанзивният полузащитник се появи на терена в 68-ата минута на мястото на Глен Камара. Неговият отбор тогава вече губеше с 0:1, след като Алън Брауни беше дал аванс на домакините. Три минути преди това йоркшърци бяха останали с човек по-малко, тъй като вратарят Йън Меслие беше изгонен с директен червен картон.

Лийдс стигна до изравнителен гол чрез Паскал Струик. Нидерландецът беше точен от дузпа в 83-ата минута.

Четири минути по-късно Престън стигна до успеха с гол на Лиъм Милър.

Лийдс остава на трето място във временното класиране с 45 точки, но може да бъде изпреварен от Саутхемптън, който по-късно днес приема Суонзи. Престън излезе на седмо място с 35 точки.