Отборът на Нотингам Форест записа първа победа в елита на Англия от 23 години насам. Преди днес тимът на Стив Купър за последно беше домакин в Премиършип през 1999-а година.  В неделя Нотингам надделя трудно с минималното 1:0 Уест Хем в двубой от втория кръг на Висшата лилга.

Единственото попадение отбеляза нападателя Тайо Ауоний в добавеното време на първото полувреме.

Gulliver/GettyImages
87 снимки

Успехът за Форест дойде доста драматично, след попадение на Саид Бенрама за „чуковете“ бе отменено през първата част, а след почивката Деклан Райс пропусна дузпа, а гостите на два пъти удариха и греда.

По този начин отборът на Стив Купър записа първи три точки за новия сезон, докато Уест Хам вече е с две загуби. В следващия кръг Нотингам гостува на Евертън, а лондончани ще търсят първи точки в домакинството си на Брайтън.