Лидерът в Чемпиъншип Норич Сити надигра с 2:0 гостуващия Бристол Сити в мач от 25-ия кръг на второто по сила ниво в английския футбол. И двете попадения отбеляза Джордан Хюгил в 36-ата и 76-ата минута.

Домакините имаха чудовищно предимство през целия мач и можеха да отбележат и още попадения.

Gulliver/GettyImages
32 снимки

Резултатът бе открит в 36-ата минута. Тод Кантуел центрира отдясно в наказателното поле, където Фамара Диедиуо увисна и Джордан Хюгил нанесе точен удар с глава за 1:0.

В 76-ата минута отново Хюгил бе точен. Макс Аарънс се пребори добре с Наки Уелс отдясно в наказателното поле и пусна успореден пас на голлинията, като Томаш Калас опита да пресече, но вместо това прати топката в тялото на Хюгил и тя попадна във вратата на Даниел Бентли за крайното 2:0.

С тази победа Норич продължава да е лидер в класирането с 53 точки, а Бристол остава 9-и с 36 пункта.