Ливърпул победи трудно Кристъл Палас с 1:0 в двубой от втория кръг на Премиършип. Победното попадение дойде в 73-ата минута, когато Мане наказа грешка на защитата на гостите.

Ливърпул пропусна да открие резултата в двубоя, след като в 14-ата минута Матип пропусна да се разпише в празната врата.

Малко по-късно Мане влезе в наказателното поле на Палас, но Хенеси беше на мястото си.

Садио Мане не успя да открие резултата при перфектна атака за Ливърпул в 34-ата минута от вратарското поле.

Двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част гостите имаха възможност да открият резултата в 55-ата минута, но Лофтъс-Чийк надигра Клаван и пусна пас към Бентеке, но той вместо да реализира прати топката над вратата.

Две минути по-късно Фирмино не намери целта.

Все пак Ливърпул откри резултата, след като безумна грешка в отбраната на "орлите" позволи на Садио Мане от няколко метра да се разпише в 73-ата минута.

Мане опита да реализира втори гол за Ливърпул в 85-ата минута на срещата, но не сполучи. В последните минути и Робертсън пропусна да реализира втори гол.

Така Ливърпул записа първия си успех в първенството и вече има 4 точки. Кристъл Палас са последни с нула точки.