Наставникът на Челси Франк Лампард коментира незадоволителното равенство на отбора му с Брайтън от 21-ви кръг на Висшата лига. Двата тима завършиха 1:1 в първия двубой от 2020 година, а до 84-ата минута "сините" водеха в резултата и изглеждаше така, сякаш ще вземат максимума от срещата.

Последваха силни минути за "чайките", които дадоха своя резултат в края на срещата, когато Алиреза Джаханбахш отбеляза феноменална задна ножица, за да оформи крайното равенство.

"Изравнителният гол беше невероятен, но това са пропуснати 2 точки. Имахме контрола, имаше възможности за отбелязване. Позволихме им да си помислят, че все още са в играта", заяви Лампард.

"Имаме работа за вършене. Коледа бе много показателна за сезона ни. Видяха се добрите и лошите ни страни. Трябва да останем смирени и да работим усърдно, защото все още имаме много за вършене.