Кристъл Палас и Борнемут си вкараха 8 гола, но в крайна сметка "орлите" надделяха с 5:3 на "Селхърт парк". Лондончани завършиха на 12-то място, а днешният им съперник остана 14-ти.

Два гола на Миши Батшуай дадоха аванс на Палас през първата част. Белгиецът, който играеше за отбора за последен път, тъй като наемът му от Челси изтича, откри резултата с удар от воле, а след това засече центриране на Уан-Бисака. Автогол на Джак Симпсън направи резултата 3:0 в 37-ата минута, но Джеферсон Лерма върна някакви надежди на гостите с попадение секунди преди почивката.

През втората част Ван Аанхолт се разписа, за да върне аванса от два гола на Кристъл Палас. Джордън Айб намали на 4:2, а попадение на Джошуа Кинг върна интригата в мача преди Андрос Таунзенд да реши спора след подаване на Уилфрид Заха в 80-ата минута.