Тотнъм откри резултата в средата на първото полувреме на мача със Саутхемптън. След 26 минути игра момчетата на Маурисио Почетино вече се радваха, повеждайки с 1:0 в тежкото гостуване на южното крайбрежие.

Във въпросната ситуация точен беше головият терминатор на "шпорите" Хари Кейн. А той се разписа след завършващо подаване на друг познат герой в подобна роля - завърналият се след травма Деле Али. Това беше юбилеен гол №200 в кариерата на нападателя.

Английският полузащитник пусна страхотен прехвърлящ пас за колегата си, извеждайки го сам срещу вратаря Ангъс Гън. Кейн леко се засуети, но не загуби контрол върху топката и я мушна между краката му.

Как се стигна до това попадение, можете да видите от картината в прикаченото видео.