Златан Ибрахимович призна пред английските медии, че е докоснал топката с ръка , преди да изведе Пол Погба при първия гол на Манчестър Юнайтед срещу Кристъл Палас за победата с 2:1.

Така Юнайтед откри резултата скандално, след като и авторът на попадението Пол Погба беше в засада.

Това се случи в добавеното време на първото полувреме, когато след изпълнение на пряк свободен удар, Златан Ибрахимович свали топката към Пол Погба, който реализира.

С единствения проблем - Златан игра с ръка, за да продължи топката към французина, който пък бе в засада.

„Да, май докоснах топката с ръка, после с корем. Ситуацията се разви бързо, защото видях, че Погба е свободен и исках по-бързо да го намеря“, честен бе шведът пред медиите в Англия.

Впоследствие Ибра успя да реализира вече редовен гол, с който в 88-ата минута донесе успеха с 2:1 на своя отбор.