Халфът на Челси - Карни Чуквуемека, призна, че сърцето му е подскочило в 43-ата минута, когато топката се удари в гредата след негов удар към вратата на Манчестър Сити. Двубоят между двата отбора от Висшата лига завърши с победа 1:0 за лондончани.

„Сърцето ми подскочи, когато стрелях към вратата.  Мислех, че топката е в мрежата, но нямах късмет.

Хвърлихме много усилия в мача, не позволявахме на съперника да създава много положения и определено го затруднихме. Мисля, че се представихме по-добре през първото полувреме, но не успяхме да отбележим.

Тъй като съм млад, няма какво да губя и е лесно да играя. На фона на многото контузии в отбора пред мен се открива огромен шанс да пробия в състава и съм амбициран да го сграбча", каза 19-годишният полузащитник на Челси, който беше привлечен от Астън Вила преди 6 месеца.