Мениджърът на Астън Вила Стив Брус имаше доста неприятна вечер във вторник, макар и тимът му да се добра до равенство 3:3 срещу Престън Норт Енд с 10 души в мач от поредния кръг в Чемпиъншип.

Малко преди края на двубоя Брус, който е заплашен от уволнение заради слаби резултати, беше замерен от привърженик на бирмингамци със зелка.

Стив Брус

източник: Gulliver/Getty Images

"За съжаление това показва в какво общество живеем. Хората вече не уважават никого, не признават авторитети. Намирам този инцидент за крайно неуважителен", каза Брус след срещата. Астън Вила поведе с 2:0 през първото полувреме, но в началото на второто Джеймс Честър получи директен червен картон и остави домакините с 10 души.

Това доведе до 3 безответни гола за Престън, но в 90-ата минута Яник Боласи изравни за 3:3. Вила можеше и да спечели мача в края на добавеното време, но Глен Уилън пропусна дузпа. Равентсвото остави бирмингамци на 12-о място в подреждането с 15 точки от 11 мача./БТА