Флитууд Таун и Уолсол стигнаха до справедливо и логично нулево реми в мача помежду си от 18-ия кръг на третото ниво на английския футбол – Лига 1.

Двата отбора предложиха равностойна игра, като стигнаха всеки един до няколко положения за гол, които не успяха да реализират.

На „Хайбъри Стейдиъм“ „червено-белите“ домакини от Флитууд , предвождани не от кого да е, а от Джоуи Бартън, обаче можеха да допуснат загуба в последните минути, ако реферът бе отсъдил дузпа за гостите в 88-ата минута за задържане от страна на Люи Койл спрямо Морган Фериър.

В крайна сметка резултатът 0:0 остави Уолсол на 9-ото място с 26 точки, а Флитууд е с три места по-ниско и с две точки по-малко от съперника си в тази среща.