Звездата на Челси Еден Азар се завърна в игра, но за отбора на лондончани до 23 години.

Белгийският футболист игра 75 минути в двубоя срещу Евертън, който „карамелите“ спечелиха с 3:0 като гости.

Азар пропусна дузпа през първото полувреме, която бе спасена от вратаря Морган Фийни.

Мениджърът на Челси Антонио Конте бе на трибуните и наблюдава мача.

Италианецът изрази своето учудване от повиквателната, която Азар получи от националния отбор на Белгия.

Еден Азар тренира на пълни обороти в последните занимания на отбора.

Азар получи контузия на глезена по време на тренировка на лагера на националния отбор на Белгия в началото на юни, след което бе опериран.

26-годишният футболист със сигурност няма да вземе участие в предстоящия мач на Челси срещу Евертън от третия кръг на Висшата лига.

За сметка на това в състава на Конте се завръща Франсеск Фабрегас, който изтърпя наказание от един мач след червения картон, който получи в двубоя от първия кръг на Премиършип срещу Бърнли (2:3).