Бристъл Сити поднесе една от изненадите за Купата на Англия, след като изхвърли елитния Хъдърсфийлд от турнира. Бристъл спечели мача с 1:0, а единственият гол в срещата отбеляза Джош Браунхил в 72-та минута.

Фамара Диедю отправи удар от разстояние в 19-та минута, но топката премина встрани от вратата на Хъдърсфийлд.

Домакините пропуснаха да поведат в резултата в 37-та минута, когато след удар с глава на Калъм О‘Доуда топката се спря в напречната греда на вратата на Хъдърсфийлд.

Секунди по-къдно Диедю отблизо стреля с глава, но изпрати топката над напречната греда в аут.

Джейми Патерсън отправи опасен удар в 41-та минута, но топката премина в опасна близост до напречната греда.

Пред Бристъл Сити се откри нова възможност в 44-та минута, но след удара на Адам Уебстър с глава топката премина на сантиметри встрани от вратата на гостите.

Алекс Притчард нанесе хубав удар в 51-та минута, но намери целта.

Маенпаа направи добро спасяване в 65-та минута, когато отрази удара на Стив Муние.

Единственият гол в мача падна в 72-та минута, а негов автор е Джош Браунхил.

Хамър направи добро спасяване в 85-та минута, когато отрази опасен удар на Браунхил.

В края на мача гостите от Хъдърсфийлд имаха претенции за дузпа, които останаха без резултат.

Така Бристъл Сити поднесе една от изненадите в третия кръг за Купата на Англия и изхвърли Хъдърсфийлд от турнира.