Бристол Сити победи Родъръм с 1:0 в двубой от 25-ия кръг на Чемпиъншип. Победното попадение реализира Адам Уебстър в 86-ата минута на срещата. Гостите завършиха двубоя с девет души, след като бяха изгонени Били Джоунс в 64-ата минута и Тоуъл в 72-ата минута. След този успех Бристол заема 11-ото място с 35 точки, а Родъръм е на 22-ото място с 22 точки в зоната на изпадащите.

Двата тима предложиха качествен сблъсък с много голови положения и интересни моменти пред двете врати. Ситуациите се редуваха и пред двете врати, но през първата част така и не се стигна до попадение.

В 64-ата минута Джоунс получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав, така Родъръм продължи с 10 души на терена. В 72-ата минута и Тоуъл беше изгонен, а гостите трябваше да продължат с девет души на терена. Така закономерно се стигна и до попадението на Уебстър малко преди края на двубоя.