Бристол победи с 2:1 Шефилд Юнайтед при гостуването си от 21-ия кръг на Чемпиъншип. Попаденията за успеха бяха дело на Джейми Патерсън и Ейдън Флинт. За Шефилд Лиън Кларк отбеляза единственото попадение.

Шефилд Юнайтед бе преследван от страхотен малшанс в тази среща. Момчетата на Крис Уайлдър удариха четири греди. Три през първата част преди съперникът им да поведе и една през вторите 45 минути. Два пъти изстрели на Дъфи бяха спрени от рамката, а по веднъж с разочароващата гледка се сблъскаха Шарп и Кларк.

Резултатът бе открит в 43-ата минута, когато Петерсън пое отдясно, финтира няколко противникови играчи и с прецизен удар се разписа за 1:0. Лиън изравни в 48-ата минута, след хубав пробив по десния флаг.

Флинт донесе трите точки на Бристол в първата минута на добавено време. При центриране отляво той засече за крайното 2:1

Шефилд не успя да завърши мача в пълен състав, след като в 59-ата минута Флек бе изгонен с червен картон.

В класирането Бристол e трети с 40 точки, а Шефилд е позиция назад с 37.