Манчестър Юнайтед не успя да преодолее гостуващия но „Олд Трафорд“ Уест Бромич и завърши само 0:0 в мач от 30-ия кръг на Висшата лига.

Хората на Жозе Моуриньо проспаха цялото първо полувреме, което премина при скука и без положения. Специалния гледаше лошо отстрани.

През второто полувреме „червените дяволи“ все пак се пораздвижиха и стигнаха до няколко ситуации.

Фелаини се ядоса на себе си заради пропуска в 55-ата минута от вратарското поле.

В 67-ата минута Мхитарян стреля слабо и право в ръкавиците на Бен Фостър.

После арменецът отстъпи мястото си на терена на Уейн Рууни, който се появи на терена в 74-ата минута.

Опасен изстрел на Дарън Флечър в 87-ата минута бе избит от Де Хеа в гредата на вратата на Юнайтед.

В предпоследната минута Бен Фостър отрази класно опита на Рашфорд да порази вратата му.

Така мачът приключи без победител – 0:0. Манчестър Юн е пети с 53 точки, като има два мача по-малко. Уест Бром е осми с 44.