Суонси постигна първа победа под ръководството на Боб Брадли, след като в изключително вълнуващ мач се наложи с 5:4 срещу Кристъл Палас в мач от 13-ия кръг на Висшата лига.

Уилфрид Заха откри резултата за гостите от Кристъл Палас в 19-та минута.

Гилфи Сигурдсон успя да изравни резултата в 36-та минута.

Головото шоу стана през второто полувреме. Лерой Фер отбеляза две попадения в 66-та и 68-та минута, а Суонси поведе с 3:1.

Кристъл Палас обаче успя да направи пълен обрат. Томкинс намали изоставането на лондончани в 75-та минута.

„Орлите“ изравиха резултата след авогол на Корк в 82-та минута.

Кристиан Бентеке оформи пълния обрат в 84-та минута.

Суонси обаче успя бързо да отговори и след два гола на Фернандо Йоренте в добавеното време на срещата „лебедите“ стигнаха до победата в срещата.

Суонси записа втора победа от началото на сезона и вече има 9 точки, но е на предпоследна позиция в класирането. Кристъл Палас е шестнайсти с 11 точки.

Хъл Сити и Уест Бромич Албиън завършиха 1:1.

МакОули откри резултата за гостите в 34-та минута.

„Тигрите“ успяха да изравнят резултата след гол на Майкъл Доусън в 72-та минута.

Лестър и Мидълзбро завършиха 2:2.

Алваро Негредо изведе гостите напред в резултата с гол в 13-та минута.

Рияд Марез изравни резултата от дузпа в 34-та минута.

Алваро Негредо отбеляза своя втори гол в срещата в 71-та минута.

Слимани от дузпа дълбоко в добавеното време на мача успя да изравни резултата – 2:2.

Лестър е с 13 точки, докато Мидълзбро е петнайсти с 12 точки.