Манчестър Юнайтед завърши 1:1 с Рединг в мач от турнира за Купата на Англия. Така двата отбора ще преиграват на „Мадески стейдиъм”. „Червените дяволи” поведоха с гол на Майкъл Карик в края на първото полувреме. В 68-та минута гостите изравниха. Голът бе дело на исландския халф Бриян Гунарсон.

Домакините изпуснаха много голови положения. Най-големите пропуски пред вратата на Рединг направиха Роналдо и Саха. Второто полувреме защитата на домакините допусна грешки и „кралските поданици” се възползваха от едно от тях.

За ¼-финалите на Купата на Англия се класираха: Челси, Уотфорд и Плимут.

Мачовете между Арсенал - Блекбърн, Мидълзбро – Уест Бромич Албиън и Манчестър Юнайтед – Рединг ще се преиграват.

Утре от 15:10 часа Престън приема Манчестър Сити, а от 18 часа е лондонското дерби между Фулъм и Тотнъм.