Капитанът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш постави под сериозен въпрос бъдещето си на "Олд Трафорд" след сензационно интервю, в което разкри, че би бил отворен към трансфери в Испания, Италия и Португалия.

Избрано от VGong

Манчестър Юнайтед - Борнемут 4:4 /разширен репортаж/

С тези си коментари плеймейкърът на "червените дяволи" предизвика сериозни спекулации относно оставането си в клуба.

Интервюто, дадено за португалски медии по време на последната международна пауза, беше публикувано през последните дни и съдържаше някои особено откровени изказвания. В него Фернандеш призна, че през лятото се е чувствал така, сякаш е бил изтласкван от клуба, въпреки че в крайна сметка остана.

В допълнение към своите изявления, 31-годишният футболист потвърди къде би отишъл, ако напусне "Олд Трафорд".

Пред Canal 11 португалският национал заяви: "Искам да остана в Манчестър Юнайтед, докато се чувствам желан. Бих искал да преживея испанската лига и да се боря за големи титли в Италия. Имам много връзки с Италия… Дъщеря ми е родена там. Вече съм мислил за завръщане в Португалия… Първият вариант би бил Спортинг. Да бъда щастлив, както беше в Спортинг. Но не искам да разваля имиджа, който оставих."

"Но не искам да се влача там, искам да давам допълнителна стойност", каза още Бруно Фернандеш, който сподели, че му се играе дори в аматьорски лиги, заради удоволствието от футбола.