Радостин Кишишев започна като титуляр и изигра 74 минути с екипа на Лийдс при домакинската победа над Порт Вейл с 3:0 в среща от 18-ия кръг на Първа лига.

Дейвид Прътън зарадва феновете на Елънд Роуд, вкарвайки с глава първия гол за успеха в 18-ата, а Джърмейн Бекфорд удвои резултата в 55-ата минута.

В 74-ата играещият с номер 33 Радостин Кишишев отстъпи мястото си на Джонатан Хоусон. Седем минути преди края на мача бившият голмайстор на Челси Торе Андре Фло оформи крайното 3:0.

Въпреки че това бе 14-ата победа от 18 мача за Лийдс, момчетата на Денис Уайз все още не могат да компенсират отнетите на тима 15 точки преди започването на шампионата и се намират на пета позиция с актив от 29 точки.

Местата от трето до шесто в Първа лига дават право на участие в плейофи за класиране в Чемпиъншип. За да се класира Лийдс директно в по-горния ешелон трябва да заеме едно от първите две места, на които в момента са Суонси Сити с 34 точки и Карлайл Юнайтед с 32.