Хъл Сити победи Шефийлд Юнайтед с 2:1 и по този начин се класира за шестия кръг на ФА Къп. Новакът във Висшата лига се наложи над своя опонент в преигран тази вечер двубой.

Срещата не започна много обещаващо за гостите, които успяха да си отбележат автобол още в 25-та минута. В големият грешник се превърна Лайл Нютън, който прати кълбото в собствената си врата.

Печалният резултат обаче бе неутрализиран от Били Шарп, който успя да изравни за 1:1 след асистенция на Хаъурд в 32-та минута на двубоя.

След почивката Хъл Сити съумя да стигне до успеха и да триумфира. В 56-та минута, след центриране в наказателното поле, Халмоси бе безапелационен за крайното 2:1, което прати отборът му в следващата фаза на турнира ФА Къп.