Тези дни в европейския футбол няма мачове с участието на грандовете. Оставили сме на мира да се се подготвят Реал и Барселона, Юнайтед и Сити, Байерн и Ювентус.

Единственото футболно забавление на високо равнище са контролите на националните отбори.

Но това не означава, че няма мачове, за които да се говори и пише в медиите. Един от тях може да бъде окачествен като истинско геройство в мирно време, независимо че е част от петото ниво на английския футбол.

Според някои източници до 80-ата, според други до 82-ата минута, Кидърминстър Хариърс водел с категоричното 4:0 на гостуващия Солфърд Сити. И тогава започнал обратът. Вярвате или не мачът завършил 4:4, като Солфърд се добрал до равенството в 96-ата минута след първоначално спасена дузпа и добавка.