Фулъм победи Евертън с 2:1 в последен мач от петия кръг на английската Висша лига. Съперникът на ЦСКА в Лига Европа постигна пълен обрат след като през първата част изоставаше с 0:1.

В 33-ата минута Тим Кейхил изведе "карамелите" напред в резултата след асистенция на Лейтън Бейнс.

През втората част Фулъм бе по-активният отбор и успя да стигне до две попадения. Първо Пол Кончески изравни в 57-ата минута след удар извън наказателното поле и рикошет в тялото на защитник на Евертън. В 79-ата минута Деймиън Дъф донесе победата за "котиджърс" с нов удар от далечна дистанция.

След това отборът от Ливърпул опита да стигне до равенството, но не успя да създаде сериозни голови положения.

Лондончани са на 10 място в класирането с актив от 6 точки.

Мачът между ЦСКА и Фулъм от груповата фаза на Лига Европа е в четвъртък.

състав на Фулъм: Дейвид Стокдейл, Джон Пентсил, Бреде Хангеланд, Пол Кончески, Клинтън Демпси, Дани Мърфи, Диксън Етуху, Деймиън Дъф (86-Саймън Дейвис), Боби Самора, Андрю Джонсън (89-Диоманси Камара)