Българският футболист Николай Бодуров и неговите съотборници от Фулъм продължават участието си във ФА Къп след драматична победа с дузпи в преиграването срещу Уулвърхемптън. Редовното време на мача завърши 2:2, а в продълженията двата тима си вкараха по още един гол като лондончани изравниха в добавеното време след 120-те минути.

Николай Бодуров бе титуляр за своя тим и изигра всичките 120 минути футбол на заснежения терен на „Молиню“.

Кълей Уудроу откри за Фулъм в 27-ата минута, а Дейвид Едуардс и Раджив ван Ла Пара през второто полувреме обърнаха резултата в полза на „вълците“. Отново Уудроу обаче възстанови статуквото и прати мача в продължения.

В тях Едуардс даде нов аванс на домакините, а в добавеното време на продълженията Фулъм получи дузпа, материализирана от Рос МакКормак, който по този начин доведе нещата до дузпи.

При 11-метровите удари Котиджърс бяха перфектни, а единственият пропуск на Дохърти се оказа достатъчен за отпадането на Уулвърхемптън.

В следващия етап на турнира Фулъм ще гостува на Съндърланд.

В друг мач от кръга Честърфийлд отстрани Скънторп с 2:0 като редовното време завърши 0:0, а двата гола за успеха реализира Клукас в продълженията.