Бившият играч на Левски Ищван Ференци отбеляза втория гол за Барнзи при победата у дома над Блекпул с 2:1 в първата среща от 15-ия кръг на Чемпиъншип.

Унгарският централен нападател се разписа в 70-ата минута на двубоя, след като Браян Хоуърд откри резултата за домакините от дузпа в 21-ата минута. Кийт Саутърн вкара единственото попадение за Блекпул само две минути след гола на Ференци.

Благодарение на успеха Барнзли се изкачи на четвърта позиция в Чемпиъншип и е в зоната, даваща право на участие в плейоф за класиране във Висшата лига.

През зимната пауза на сезон 2001/02 година Ференци бе привлечен в Левски заедно със сънародника си Петър Кабат от тогавашния треньор на сините Рюдигер Абрамчик и вкара три гола в четири мача, но получи тежка контузия и се завърна в родината си.