Официалният сайт на Астън Вила обяви цените за билетите за мача реванш от първия кръг на турнира за Купата на УЕФА срещу Литекс в четвъртък.

Двубоят на стадион Вила Парк в Бирмингам е с начален час 22:00 българско време (20:00 часа в местно), а домакините се опитват да привлекат повече фенове с атрактивна промоция.

Привържениците на Вила, които искат да наблюдават двубоя от ниската част на северната трибуна, могат да го направят само срещу пет паунда на човек, ако закупят четири билет в комплект за 20 паунда.

Цените на индивидуалните билети са 10, 15 и 20 паунда, в зависимост от местоположението, а всички деца на възраст до 16 години влизат навсякъде на стадиона за пет паунда.

Ниските цени може би са продиктувани от първия мач, в който Вила победи с 3:1 като гост в Ловеч и до голяма степен реши крайния изход на сблъсъка.