Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов бе оставен на резервната скамейка при победата на своя тим над Уотфорд с 3:1 в среща от Премиършип. Бербатов получи заслужена почивка от мениджъра Мартин Йол заради добрите си изяви през последните седмици. Футболистите на Тотнъм не срещнаха никакви проблеми срещу аутсайдера Уотфорд и успяха да си осигурят преднина още преди почивката, когато Джърмейн Джинас откри резултата с удар с глава.

Второто попадение падна в 63-та минута, а негов автор най-изненадващо стана вратарят на Тотнъм Пол Робинсън! Стражът на „шпорите” видя опразнената от Бен Фостър врата, опита да го прехвърли от собствената си половина, над 35 метра, и успя!

Хосам Гали направи резултата класически в 85-та минута, а Дарайъш Хендерсън оформи крайното 3:1 в последните минути на двубоя.