Боксов клуб Локомотив София спечели Купа България при младежите. Талантите на столичните „железничари“ ликуваха с трофея на завършилото днес първенство в Пловдив, което се явяваше и първи кръг от Държавния личен отборен шампионат.

Боксьорите на Локомотив грабнаха 4 златни и 1 сребърен медали, което им отреди първата позиция в крайното класиране. Те събраха и общо 29 точки за подреждането от ДЛОП.

На второ място се наредиха талантите на ЦСКА. Младите „армейци“ приключиха турнира с 3 отличия, от които две златни и едно бронзово, като събраха актив от 15 точки. Третата позиция в турнира пък отиде в посока „Локомотив“ Русе. „Железничарите“ от крайдунавския град се поздравиха с една титла и два сребърни медала, събирайки актив от 11 точки.